Bevezetőnk

Szomorú látvány fogadta az Abay Nemes Oszkár Sportuszodába érkező együtteseket, hiszen zárt kapuk mögött kellett megrendezni a találkozót, de sok néző szurkolta végig az online közvetítésünket, amiért hálásak vagyunk mindenkinek, sok erőt ad a játékosoknak, hogy velünk vannak a szurkolók.

Hiába nyerte meg két góllal Szivós Márton csapata az első negyedet (sőt, később 4-1-re is vezetett), a záró nyolc percre 6-6-tal fordultak a csapatok. Nem engedtük el a vendégeket, ugyan gólzápor nem volt, de izgalom akadt bőven: 10 másodperccel a vége előtt Csaba Márton kihasználta a megkapott emberelőnyt és egyenlített.

PVSK Mecsek Füszért-Budapesti Honvéd 9-9 (1-3, 2-2, 3-1, 3-3)
Gólszerzők
: Kolozsi M. 3, Csaba, Rakonjac 2-2, Gál, Turnai A., illetve Hosnyánszky 3, Kiss B., Ekler B., Illés, Simon Roland, Chilkó, Manhercz Á.